fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
23.4.2018

Prodejce z Hradiště bude zítra ve 14:30 – 14:45 hod. prodávat v naší obci čerstvá vejce za 3,20 Kč, skleníková rajčata, brambory, cibuli, česnek,  med, mák

 

Okresní správa sociálního zabezpečení Břeclav oznamuje, že ve dnech 25.-26.4.2018 bude z důvodu školení uzavřeno oddělení lékařské posudkové služby na ul. Mládežnická 24, Břeclav. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.  

 

Paní Tomšejová, Záhumní č. 377 prodává vždy po 14. hodině přísady celeru, rajčata keříčková, tyčková - tornádo, cherry, dále papriku - amy, rubínová, kozí rohy, mochyně a lilek.

Hlášení 4x 

 

Zemědělec, který má zájem užívat rakytník na pozemku naproti farmy RV, nechť se ozve na e-mail    Kolinkovapavla@seznam.cz   

 

 

Lékárna Velké Bílovice oznamuje, že poskytuje 50% slevu na všechny výrobky firmy SEBAMED. Jedná se o kvalitní, hypoalergenní, německou kosmetiku pro všechny věkové kategorie.  Akce potrvá do 10. května nebo vyprodání zásob. Objednávat můžete i telefonicky na čísle 519 346 729.

 

Oznamujeme občanům, že se vybírá místní poplatek za odvoz komunálního odpadu, místní poplatek ze psů a pronájem obecních pozemků. Cena poplatku za komunální odpad je 500 Kč/osobu/rok, poplatku ze psa 100 Kč/pes/rok. Poplatky jsou splatné do 30. 4. 2018. Platbu můžete provést v hotovosti nebo bankovním převodem na číslo účtu obce 3524651/0100, do variabilního symbolu uveďte číslo popisné nebo rodné číslo. V případě více plateb, můžete platbu uhradit společně za všechny typy plateb s tím, že do zprávy pro příjemce uvedete jaký poplatek a za kolik osob platíte.

Zahradní centrum Necho se sídlem v Břeclavi, ulice Lidická u kruhového objezdu naproti Tesca oznamuje, že zahájilo prodej balkonových rostlin a ovocných stromků. Přijďte si vybrat ze široké nabídky pokojových a řezaných květin, květinových vazeb, balkonových rostlin, bylinek, letniček, trvalek, skalniček, okrasných dřevin. Velký výběr substrátů, hnojiv, postřiků a hospodářských potřeb, široký sortiment dárkového zboží a interiérových doplňků. Otevírací doba pondělí až pátek 8:00-18:00 hodin, sobota 8:00-15:00 hodin, neděle 9:00-13:00 hodin. Těší se na Vaši  návštěvu.

 

Rodiny Buzrlova, Slámova a Zapletalova děkují všem příbuzným, přátelům a známým, kteří doprovodili na poslední cestě zesnulého pana  Vojtěcha Buzrlu a též děkují za projevy soustrasti a květinové dary.