fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
30.8.2016

Soukromý prodejce z Rakvic bude zítra od 9:00 do 9:30 hodin prodávat čerstvé maso a uzeniny. Nabízí uz. bok, tlačenku, sádlo, klobásy, párky. V akci vepř. kotleta 119 Kč, vepř. bok s kostí 75 Kč, vepř. bok bez kosti 85 Kč, vepř krkovice 115 Kč, vepř. plec 99 Kč.

 

Mateřská škola Sluníčko oznamuje rodičům, že nový školní rok bude zahájen ve čtvrtek 1. září 2016 dopoledním provozem. Informace a značky dětí jsou vyvěšeny v místní prodejně. Žáci základní školy, kteří se budou stravovat ve školní jídelně se 1. září nahlásí třídním učitelům.
Obědy se budou vydávat od 2. září pro strávníky, kteří budou mít přes internet objednanou stravu.

 

Asociace soukromého zemědělství ve spolupráci s Vinařstvím Maděřič Vás zve v rámci projektu Voda, půda a sedlák na SELSKÉ SLAVNOSTI pro rodiny s dětmi v sobotu 3. září 2016 od 10:00 do 16:00 hodin. Na programu od 10:00 hodin program pro rodiny s dětmi – zpívání a tancování s MYŠ & MAŠ, malování na obličej, balónkování, zookoutek pro děti, vystoupení skupiny Pragtet a další zajímavý program. Naučné stezky pro děti s Parkem Tři věže – stezka národního bohatství, stezka povodí s laboratoří, řemeslná dílnička, prohlídka vinařské techniky a sklípků, prodej regionálních produktů.
12.00 odborný seminář na téma Voda našeho kraje.
Po celý den bude na místě k dispozici informační a konzultační místo „Podpora tradičního zemědělství“.
Vstup zdarma. Přijďte se svými dětmi a poznejte formou hry vše o životě na farmě.

 

V sobotu 3. září 2016 nebude otevřen sběrný dvůr.

 

Z důvodu nedokončených stavebních prací v ZUŠ Velké Bílovice, individuální domluvy rozvrhů budou probíhat až od pondělí 5. 9. 2016. Pro vstup do budovy bude k dispozici pouze zadní vchod bez použití čipů. Hromadná výuka TO bude zahájena od pondělí 5. 9. podle rozvrhu, hromadná výuka LDO od pátku 9. 9. od 14:30 hodin a hromadná výuka výtvarného oboru spolu s doplňkovou činností od čtvrtka 15. 9. 2016.                                                     
Bližší informace sledujte na stránkách školy www.zusvb.cz.