fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
12.10.2016

Zahradní centrum NECHO se sídlem v Břeclavi, ulice Lidická u kruhového objezdu naproti Tesca Vás zve do prodejny. V Nabídce velký výběr venkovních květin – chryzantémy, vřesy, macešky a další. Dále nabízí vazbu k dušičkám: věnečky, žardinky, osázené nádoby, velký výběr hřbitovních svíček a umělých chryzantém, podzimní dekorace do exteriéru a interiéru.
Otevírací doba – pondělí až pátek od 8:30 do 18:00 hodin, v sobotu od 8:30 do 15:00 hodin a v neděli od 8:30 do 12:00 hodin.

 

Nabídka klasické pedikůry až do domu pro seniory:
- ostříhání a opilování nehtů

  • odstranění kuřích ok
  • ošetření ztluštělých nehtů
  • odstranění otlaků a ztvrdlé kůže
  • vystřižení zarostlých nehtů
  • ošetření kůže

Pedikérka v tomto oboru pracuje již 10let.

„VAŠE NOHY VÁM SLOUŽÍ CELÝ ŽIVOT A NYNÍ JE VHODNÁ DOBA SLUŽBU JIM OPLATIT“

Vaši schůzku si můžete domluvit na tel.č. 723 827 032 paní Otavová Věra

 

 

 

Cestovatelskou stand up show mladého poutníka Ladislava Zibury, spisovatele bestselleru "40dní pěšky do Jeruzaléma“ můžete navštívit 21. října v kinosálu Hustopeče, kde představí svou poslední pěší cestu po Nepálu a Číně s podtitulem "Pěšky mezi buddhisty a komunisty".  Více informací a předprodej vstupenek turistickém informačním centru Hustopeče, na stránkách www.hustopece.cz nebo přímo na místě.

 

Divadlo Boleradice zahajuje prodej abonentek na dětské předplatné Rodiče s dětmi do divadla. Rezervovat si také můžete vstupenky na jednotlivá představení uváděná na podzim: komedie Na letním bytě nebo Zapeklitá komedie aneb Kdosi brousí nad Paďousy, drama Divá Bára a další. Celý podrobný program je uveřejněn na webových stránkách www.boleradice-divadlo.cz. Pokladna je otevřena každý pátek od 18 do 19 hodin a vždy hodinu před představením. Těšíme se na vaši návštěvu

 

Pan Zdeněk Pláteník s vděčností děkuje paní Blance Tomšejové, která se zachovala jako poctivý nálezce a doručila mu ztracenou peněženku.