fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
23.2.2017

Knihovna bude dnes zavřena.

MUDr. Mucha bude v pátek 24.2. ordinovat pouze ve Velkých Bílovicích od 13:00 do 15:00 hodin.

Firma POPP z Velkých Bílovic přijme nové zaměstnance do výroby.
V případě zájmu pošlete svůj životopis na mailovou adresu INFO@POPP.CZ "

Autoškola Tománek zahájí v sobotu 25.2.2017  v Prušánkách kurz řízení na osobní automobil. Začátek v 16:00 hod na KD

 

Topenářský servis Malá Morávka bude provádět v naší obci v sobotu 4.3. revize kotlů na tuhá paliva těchto značek: Viadrus, Opop, Atmos, Dakon, Atak, Etka, Rojek, Kovarson, Ekoefekt, Werner, Ponast, Slokov, Haas a veškerých krbových vložek a kamen nad 10 kW. Dále bude provádět kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemci se mohou objednat na tel. čísle 608 748 989. Cena za kontrolu a čištění komínu je 300,- Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je 300,- Kč a cena za revizi kotle na tuhá paliva je 500,- Kč.


Firma VEOS Pospíšil s.r.o z Dolních Bojanovic přijme do trvalého poměru 5 nových zaměstnanců na pozici elektrikáře pro práci v tuzemsku i v zahraničí. Uchazeči o práci v zahraničí alespoň základy AJ nebo NJ. Nástup možný ihned. Více informací na tel.: 721 087 374, popř. své životopisy zasílejte na e-mail: p.blahova@veos.cz.“

FRUTA Podivín, a. s. přijme do třísměnného provozu pracovníky těchto profesí: mechaniky-seřizovače, dělníky a dělnice na obsluhu varných zařízení, obsluhu plničky a depaletiku a na práce u výrobních a balících linek, směnového mistra/mistrovou. Dále přijme účetní do finanční účtárny.  Nástup: únor-březen 2017. Zájemci se mohou  hlásit ihned  na telefonu 725 088 802 nebo osobně na adrese sídla společnosti - Podivín, Rybáře 157/40, případně zaslat životopis na e-mail: fiedorova@hame.cz.

 

Zveme všechny zájemce do fašaňkového průvodu, který se koná v neděli 26.února u nás v obci, sraz všech maškar i příznivců bez kostýmů bude ve 14 hodin u kulturního domu. Průvod půjde ulicí Bílovskou ke starostovi žádat o povolení práva obchůzky, potom navštíví stárkovské rodiny, projde ulicí Záhumní, Za Kostelem, U Sklepů,  Benátkami a Břeclavskou se vrátí na sólo, kde  zatančí  fašaňkové tance a pochová se basa. Všichni jste srdečně zváni.

 

Tělocvičná jednota SOKOL Velké Bílovice srdečně zve širokou veřejnost na ŽUPNÍ SOKOLSKÝ PLES, který se koná v sále Kulturního domu ve Velkých Bílovicích v sobotu, 25. února 2017 od 20.00 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina H + H.

 Předtančení, půlnoční soutěž, bohatá tombola, malé občerstvení

 

V rámci turné Správní Chlapi Tour 2017 vystoupí 4. března ve 20:00 hodin v Sokolovně v Moravské Nové Vsi kapela Rybičky 48. Jako host se představí kapela Imodium. Předprodej vstupenek: ticketstream.cz a bar na Sokolce v Moravské Nové Vsi. Vstupenky bude možno koupit i na místě. Občerstvení zajištěno.