fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
25.8.2017

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovnice na pozice Prodavačka – pokladní nebo Zástupce vedoucí prodejny v Týnci. Nástup je možný ihned, dle domluvy. Více informací na www.jednota.cz v sekci O nás, nebo na tel. čísle 725 941 438.“

 

MUDr. Palaj nebude od 28. srpna do 9. září 2017 ordinovat. Zastupuje MUDr. Krejčí.

 

Penzion Žurek Velké Bílovice přijme na zkrácený pracovní úvazek nebo na brigádu uklízečku. Více informací na telefonním čísle 731 910 451.

 

Vinné sklepy U Jeňoura přijmou šikovnou osobu na úklid a výpomoc při snídaních. Nabízíme zajímavou pracovní dobu a motivující ohodnocení. Samostatnost a pracovitost podmínkou. Další info na tel. 605276362

 

Rádi pracujete se dřevem?
Nebojíte se manuální práce?
Rodinná nábytkářská firma z Vranovic okres Brno-venkov, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici:

  • Montážník nábytku
  • Obsluha nářezového centra Máme pro Vás práci, peníze a v případě zájmu i ubytování.TÝM FIRMY NÁBYTEK MIKULÍKVinařský ráj hledá brigádníky do skladu na prodejnu v Čejkovicích od srpna do listopadu. 
  • V případě zájmu volejte na telefon 606 663 774.
  •  Pište na email: personalni@nabytek-mikulik.cz nebo volejte na tel.: 608 746 080.
  • Zaujali jsme Vás?

 

FRUTA Podivín, a. s. p ř i j m e ihned do třísměnného provozu pracovníky těchto profesí:  referent technického útvaru pro BOZP a PO, elektrikář-seřizovač strojů a zařízení, mechanik-seřizovač strojů a zařízení, obsluha čistírny odpadních vod, topič-údržbář, výrobní dělník-dělnice na obsluhu varných zařízení a na práce u výrobních a balících linek, obsluha automatizovaných strojů-mechatronik, obsluha aseptické plničky na dřeňárně.
Zájemci se mohou hlásit na telefonu 725 088 802, případně zasílat své nabídky se životopisy na e-mail: fiedorova@hame.cz  nebo je doručit  na personální oddělení FRUTY Podivín, a. s., Rybáře 157/40, 691 45 Podivín.

 

FRUTA Podivín, a. s. dále p ř i j m e pracovníky:

-       manipulační dělníky do jednosměnného provozu výkupu;

-       na krátkodobý pracovní poměr, příp. na dohodu o prov.práce - dělníky a dělnice do třísměnného provozu dřeňárny na sezónní zpracování rajčat a jablek. Nástup od srpna 2017.
Zájemci se mohou informovat a hlásit se ihned, na telefonu 725 088 802

 

 

Společnost VINIUM a.s. zve všechny na již 5. ročník Vinohraní, koncert se uskuteční v sobotu 26.8.2017 od 16:00 hodin v areálu společnosti VINIUM a.s.. Hlavní hvězdou festivalu je skupina ČECHOMOR, TUBLATANKA, ALKEHOL, TŘI SÉGRY BANDITOS aj.
Všichni jsou srdečně zváni také do starého křížového sklepa a vinotéky společnosti VINIUM.