fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
28.8.2017

Zítra od 11:00 do 11:30  hodin u pošty se budou prodávat bylinné čaje od otce Pleskače, kterého znáte z bylinkové poradny Českého rozhlasu Brno. V nabídce budou různé bylinné čaje, rakytníkový a ostropestřecový olej, rakytníkový sirup  a  bylinné sirupy  na kašel, na močové cesty, na vysoký tlak, na paměť  i na oči, kustovnice, kozlíkové tablety a různé masti na bolavá záda svaly a klouby. Za akční ceny se bude prodávat sirup z plodů černého bezu a z květů pampelišky. Prodej bude probíhat z auta na prodejním místě.

 

Prodejce z Hradiště bude zítra ve 14:30 hodin prodávat vejce za 60 Kč a 88 Kč, brambory, švestky, cibuli na uskladnění, česnek a papriku.    

 

Mateřská škola Sluníčko oznamuje rodičům, že nový školní rok bude zahájen v pondělí 4. 9. 2017 dopoledním provozem. Podrobnější informace jsou uveřejněny na webových stránkách mateřské školy. Žáci základní školy, kteří se budou stravovat ve školní jídelně se 4. září nahlásí třídním učitelům. Obědy se budou vydávat od úterý 5. září pro strávníky, kteří budou mít přes internet objednanou stravu.

 

Hotel Kraví Hora v Bořeticích přijme do svého týmu na HPP POMOCNOU KUCHAŘKU. Nástup možný od 1. 9. 2017. Náplní práce je čištění zeleniny, mytí nádobí, příprava salátů a dezertů. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení. Své životopisy můžete zasílat na mail reditel@kravihora.cz nebo tel.: 724 558 277.