fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
27.9.2017

Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal -  kamenické práce a renovace hrobů a nabízí tyto služby: -Žulové pomníky, obruby a zákrytové desky z kvalitní kameniny
-čištění terasových náhrobků, soklů a obrub
-leštění terasových obrub
-opravy základů, zpevnění rozjetých obrub
-sekání a obnova nápisů (zlato, stříbro, černá a běloba)
-kameninové a nerezové doplňky (lampy, vázy, mísy a vitríny)
Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v pátek 29. 9. 2017 od 15:00 do 15:30 hodin.  

 

 

V zahradnictví Ing. Košťála ve Velkých Bílovicích se bude prodávat krouhané zelí, a to v pátek 29. září, 6. října a 13. října 2017.
Krouhání proběhne od 7:30 do 16:45 hodin, cena krouhanky 13 Kč/kg.
Zároveň se budou prodávat i kapie, jablka, cibule a jiná zelenina.

 

 

Firma DAV z Rohatce přijme ihned šikovné ženy, které se postarají o kompletaci čokoládových cukrovinek. Na věku nezáleží, nabízí pouze ranní směny a zkrácenou pracovní dobu. Více informací na www.davas.com nebo své životopisy rovnou zasílejte na davrohatec@seznam.cz, nebo volejte 602 550 199. Těší se na Vás.

 

Dětský folklórní soubor Žižkovjánek pořádá slavnostní koncert "Všecí sme jedna rodina" k  jubileu svého vedoucího Jaroslava Švacha a na tento Vás srdečně zve 30. září 2017 ve 20 hodin do místního kulturního domu. Vystoupí účinkující z Moravského Žižkova, Jatelinka z Moravské Nové Vsi, Hrozen a Pohárek  a nejlepší verbíři z Hanáckého Slovácka a Podluží. Po vystoupení bude pokračovat zábava při besedě u cimbálu.

 

Byly nalezeny klíče. K doptání na obecním úřadě.