fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
24.11.2017

Dnes v 19:00 hodin se koná v zasedací místnosti obecního úřadu veřejné zasedání zastupitelstva obce. Program jednání je zveřejněn na úřední desce obecního úřadu a na webových stránkách obce www.moravskyzizkov.cz.

 

Restaurace Maděřič Vás zve na Zvěřinové speciality ve dnech 24. až 26. 11. 2017. Rezervace stolů na tel. čísle 605 241 340.

 

Děti a pracovníci školy si vás dovolují všechny pozvat na tradiční rozsvícení vánočního stromu školy, které proběhne v pondělí 27. 11. 2017 od 17.00 hodin před budovou Základní školy v Moravském Žižkově. Součástí programu bude vystoupení žákovského sboru a skupiny Countrio. Dále se otevře svátečně vyzdobená škola. Motto letošních Vánoc ve škole zní Babiččiny Vánoce, a proto bude ke zhlédnutí i malá výstavka starých vánočních ozdob a předmětů. Nebude chybět vánoční čaj a drobné sladkosti. Světýlko, které vezmete s sebou, bude krásným symbolem nové naděje.

 

Jiří Hájek z Prušánek oznamuje, že jsou v prodeji vánoční dárkové poukazy na relaxační masáže. Do poloviny prosince se můžete zapojit do soutěže o luxusní čokoládovou masáž zdarma. Informace a podrobnosti na www.masaze-hajek.cz.