fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
8.3.2018

Knihovna bude otevřena dnes do 17:15 hodin.

 

Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi, bude zítra v naší obci od 10:55 do 11:15 hodin vedle pošty nabízet široký sortiment kuřecího, krůtího, kachního, vepřového masa a poctivých masouzenářských výrobků.
V nabídce: Kuřecí prsní řízek od 109 Kč/kg
Kuřecí křídla 49 Kč/kg
Krůtí prsní řízek 179 Kč/kg
Vepřová masitá žebra 89 Kč/kg
Vepřová krkovice AKCE 95 Kč/kg
Vepřová plec 99 Kč/kg Tlačenka, uzená krkovice, aj.
Škvařené sádlo kyblík 1 kg za 59 Kč. Příjem objednávek na tel. čísle 777 814 413.

 

Společnost MontGas provádí do 11. března 2018 odpočty plynoměrů. Žádá občany o jejich zpřístupnění. V případě nepřítomnosti vyvěste stav na viditelné místo. Odpočty budou prováděny ve všech ulicích mimo ulici Břeclavskou a Bílovskou.

 

Moravský rybářský svaz Velké Bílovice oznamuje členům, že v neděli 11. 3. 2018 v 9:00 hodin se koná v kulturním domě ve Velkých Bílovicích výroční konference.

  

HYUNDAI CARS Břeclav se sídlem na Bratislavské ulici v Břeclavi Vás zve do nového autosalonu k předváděcím jízdám s novými modely. Dále nabízí předváděcí vozy se slevou až 100 000 Kč. Vozy jsou ihned k odběru. Těší se na Vaši návštěvu.

 

Provozovatel vodovodů společnost V-AQUARIUS-B Velké Bílovice oznamuje, že byla zaznamenána zvýšená spotřeba vody. Žádáme občany, aby si zkontrolovali všechny své vodovodní přípojky a vodoměry, jestli u nich nedošlo k roztržení mrazem.   Kontrola je nutná zvláště ve vinných sklepech, chatách a neobydlených domech. V případě zjištění jakékoliv poruchy a úniku vody volejte ihned pracovníkům společnosti.