fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
11.4.2018

Oznamujeme občanům, že svoz komunálního odpadu bude proveden zítra.

 

MUDr. Krejčí nebude ve čtvrtek 12. 4. 2018 ordinovat. Zastupuje MUDr. Palaj, sestra bude v ordinaci přítomna.

 

VIA AQUA s.r.o., provoz závlah Velké Bílovice žádá uživatele závlah v zahradách domů, aby si provedli uzavření závlahových přípojek, protože se bude provádět napouštění trubních sítí.

 

Mateřská škola Sluníčko srdečně zve děti a rodiče k zápisu na školní rok 2018/2019. Zápis se uskuteční ve čtvrtek 10. 5. 2018 v mateřské škole od 11:00 do 15:30 hodin. Podrobnější informace jsou uveřejněny na webových stránkách www.msmzizkov.cz

 

 

Divadlo Boleradice uvádí v pátek 13. dubna veselohru divadelního souboru Karel Čapek Vražda sexem. Komedie o muži, jenž nemůže najít sám sebe a jeho praktické ženě, na které leží zabezpečení domácnosti, do které patří i popletená tetička. A když k tomu přidáme hysterickou pacientku a nečekanou návštěvu milenky, není divu, že se z domu stává blázinec, ve kterém nechybí ani vražda.
Další dubnový víkend, v sobotu 21. 4. s detektivní komedií Strašidlo Cantervillské vystoupí soubor z Blažovic. Poslední pátek v dubnu, v této sezóně naposledy na domácím jevišti, se představíme s naší detektivní komedií Jezinky a bezinky.
Páteční a sobotní představení začínají v 19:30 v neděli pak v 15 hod. odpoledne. Vstupenky si můžete rezervovat na internetových stránkách divadla a osobně v pokladně divadla vždy v pátek od 18 do 19 hod a hodinu před představením. Na webových stránkách najdete pozvání i na další divadelní představení.