fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
24.4.2018

Vážení rodiče,

zítra proběhne ve škole přednáška na téma „Co to pro rodiče znamená, když má dítě se speciálními vzdělávacími potřebami, dítě a školní neúspěch“. Podařilo se zajistit lektorku Mgr. Vašákovou, která přednáší pro společnost Edupraxe, s jejichž vzdělávacími programy má místní škola velmi dobrou zkušenost. Přednáška začne v 15.30 hod., po ní (asi v 16.15) budou následovat jednotlivé třídní schůzky. Těší se na vás.

 

Sbor dobrovolných hasičů Moravský Žižkov pořádá v sobotu 28.dubna SBĚR ŽELEZNÉHO ŠROTU. Prosí, z důvodu možného odcizení, nachystejte šrot před dům v sobotu v ranních hodinách.

 

Soukromý prodejce ze Sudoměřic bude zítra od 9:30 do 9:50 prodávat v naší obci uz.bok, uz.maso a jiné uzeniny. Dále bude prodávat čerstvě bourané maso.

 

Paní Tomšejová, Záhumní č. 377 prodává vždy po 14. hodině přísady celeru, rajčata keříčková, tyčková - tornádo, cherry, dále papriku - amy, rubínová, kozí rohy, mochyně a lilek.

 

Zemědělec, který má zájem užívat rakytník na pozemku naproti farmy RV, nechť se ozve na e-mail    Kolinkovapavla@seznam.cz   

 

Společnost Special Turbo, a.s. Prušánky přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici skladník. Nástup možný ihned. Nabízí dobré platové podmínky, stravenky, slevu na firemní produkty a další benefity.

Požadují dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz skupiny B.

Životopisy posílejte na e-mail katerina.brzobohata@specialturbo.cz. Bližší informace na tel. 518 374 551.

 

 

Městys Moravská Nová Ves Vás zve na Den lidových řemesel, který se koná v úterý 1. května od 10  hodin. V rámci celodenního bohatého kulturního a doprovodného programu se Vám jako hlavní host představí Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Součástí akce je jarmark lidových řemesel, ochutnávka vín a program pro děti.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 28.4.   ve 14:00 hod.  prodávat kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks.

 

Srdečně jste zváni na „Pálení čarodějnic“, které se koná v pondělí 30.dubna. Všichni jsou vítáni ve stylovém kostýmu nebo i bez něj. Přelet nad Žižkovem začne na kolách v 16,30 v Agrární, kde potom budou od 17 hodin pokračovat soutěže pro děti a nakonec se zapálí vatra s čarodějnicí. Děti dostanou špekáček na opékání zdarma i sladkou odměnu za účast v soutěžích. Občerstvení zajištěno.

 

Lékárna Velké Bílovice oznamuje, že poskytuje 50% slevu na všechny výrobky firmy SEBAMED. Jedná se o kvalitní, hypoalergenní, německou kosmetiku pro všechny věkové kategorie.  Akce potrvá do 10. května nebo vyprodání zásob. Objednávat můžete i telefonicky na čísle 519 346 729.

 

Oznamujeme občanům, že se vybírá místní poplatek za odvoz komunálního odpadu, místní poplatek ze psů a pronájem obecních pozemků. Cena poplatku za komunální odpad je 500 Kč/osobu/rok, poplatku ze psa 100 Kč/pes/rok. Poplatky jsou splatné do 30. 4. 2018. Platbu můžete provést v hotovosti nebo bankovním převodem na číslo účtu obce 3524651/0100, do variabilního symbolu uveďte číslo popisné nebo rodné číslo. V případě více plateb, můžete platbu uhradit společně za všechny typy plateb s tím, že do zprávy pro příjemce uvedete jaký poplatek a za kolik osob platíte.

 

Okresní správa sociálního zabezpečení Břeclav oznamuje, že ve dnech 25.-26.4.2018 bude z důvodu školení uzavřeno oddělení lékařské posudkové služby na ul. Mládežnická 24, Břeclav.