fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
30.4.2018

Podlahy Capita (bývalé K+K) pořádá velký výprodej koberců a PVC. Prodejna Břeclav, Nádražní ulice u Poštorenských keramických závodů. Tel. 513 036 366

 

Prodejce z Hradiště bude ve středu 2.května ve 14:30 – 14:45 hod. prodávat v naší obci čerstvá vejce za 3,20 Kč, skleníková rajčata, brambory, cibuli, česnek.

 

Soukromý prodejce ze Sudoměřic bude ve středu 2.května od 9:30 do 9:50 prodávat v naší obci uz.bok, uz.maso a jiné uzeniny. Dále bude prodávat čerstvě bourané maso.

 

 

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovnici na pozici Prodavačka – pokladní na prodejnu v Ladné. Nástup je možný ihned, dle domluvy. Více informací na www.jednota.cz v sekci O nás, nebo na tel. čísle 725 941 438

 

Společnost Special Turbo, a.s. Prušánky přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici skladník. Nástup možný ihned. Nabízí dobré platové podmínky, stravenky, slevu na firemní produkty a další benefity.

Požadují dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz skupiny B.

Životopisy posílejte na e-mail katerina.brzobohata@specialturbo.cz. Bližší informace na tel. 518 374 551.

 

Firma Vinařský ráj v Čejkovicích příjme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici – skladník/vedoucí skladu a obchodní konzultant.

Pro více informací navštivte webové stránky www.vinarskyraj.cz nebo volejte na číslo 606 663 774

 

Městys Moravská Nová Ves Vás zve na Den lidových řemesel, který se koná v úterý 1. května od 10  hodin. V rámci celodenního bohatého kulturního a doprovodného programu se Vám jako hlavní host představí Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Součástí akce je jarmark lidových řemesel, ochutnávka vín a program pro děti.