fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
15.5.2018

Soukromý prodejce ze Sudoměřic bude zítra od 9:30 hodin do 9:50 hodin prodávat uz. bok, uz. maso a jiné uzeniny. Dále bude prodávat čerstvě bourané maso.

  

Ve středu 16. května 2018 se koná 22. ročník celonárodní sbírky Český den proti rakovině. Letošní téma sbírky je „Prevence nádorů tlustého střeva a konečníku“. Sbírku provedou žáci 8. a 9. ročníku od 15:00 hodin. Příspěvek za kytičku je dobrovolný, nejméně však 20 Kč. Více informací o sbírce na letáku. Za příspěvky předem děkujeme.

 

Minipivovar na Vyhlídce a Agentura Regina Vás srdečně zvou na mezinárodní festival kulinářských specialit Neoveský gurmán. Festival se koná tuto sobotu 19. května 2018 v Moravské Nové Vsi.
Těšit se můžete na velké množství regionálních specialit připravovaných přímo na místě. Otevřené sklípky zdejších vinařů a pivní speciály z místního minipivovaru potěší všechny fajnšmekry a žíznivce. Nebude chybět cimbálová muzika, country kapela a hudební doprovod zúčastněných týmů.
Akce bude probíhat již od 10:00 hodin v prostoru malebné vinařské uličky Zátiší.

 

Jihomoravská komunitní nadace vás zve na kurz MOZAIKOVÁNÍ, které se koná v pondělí 21. května 2018 od 16:00. Udělat si můžete libovolnou mozaiku, tabulku s popisným číslem domu. Pracovat budeme s běžnými dlaždicemi, ale i s porcelánovými střepy. Cena kurzu je 800 Kč. Registrujte se prosím na adrese zlata@jmkn.cz nebo na telefonu 777 112 437.

 

Společnost IKservis s.r.o. Vám nabízí kvalitní české výrobky: OKNA, PŘEDOKENNÍ ROLETY, GARÁŽOVÁ VRATA, INTERIÉROVÉ DVEŘE, ŽALUZIE a SÍTĚ za akční ceny + speciální akce pro majitele novostaveb.
Více informací na: telefon: 704 263 428, e-mail: info@ikservis.cz,    www.ikservis.cz