fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
12.12.2018

V pátek 14. prosince 2018 v 19:30 hodin se koná v zasedací místnosti obecního úřadu veřejné zasedání zastupitelstva obce. Program je zveřejněn na úřední desce a na webových stránkách obce www.moravskyzizkov.cz.

 

Správa majetku obce Moravský Žižkov oznamuje, že z technických důvodů neproběhla v měsíci prosinci 2018 prostřednictvím SIPO záloha za vodné a stočné. Děkuje za pochopení.

 

Oznamuje občanům, že knihovna je otevřena dnes do 17:30 hodin. Ve čtvrtek 13. a v pondělí 17. prosince bude zavřena.

 

Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice vás zvou k nákupu vánočních stromků - jedlí, smrčků, borovic za nejlepší ceny. Pozor, ke každému stromečku svařák zdarma! Takže nezapomeňte, Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice, prodej každý pracovní den od 8 do 17 hodin a v sobotu dopoledne.

 

MUDr. Siegel oznamuje svým pacientům, že započne ordinovat od 17. 12. 2018. Pro upřesnění ordinační doby se informujte na tel. čísle 519 321 380 od 17. 12. 2018.

 

Firma Necho, Zahradní centrum se sídlem v Břeclavi, ulice Lidická u kruhového objezdu naproti Tesca oznamuje, že zahájila prodej vánočních stromků. V nabídce bude velký výběr jedlí, černých borovic a smrků. Při nákupu vánočního stromku dostanete jako dárek poukaz na 10 % slevu na celý nákup v Zahradním centru. Mají také připravenou prodejní výstavu vánočních dekorací, široký sortiment adventních věnečků, svícnů, doplňků a dárkových předmětů. Nově po celou dobu adventu otevřeli především pro Vaše děti betlém s živými zvířaty. Na Vaši návštěvu se těší personál prodejny firmy Necho.

 

Nabídka prací hodinového manžela. Stavební práce, obklady, dlažby, sádrokartony, malování pokládky plovoucích podlah, montáže a opravy nábytku, výměny vodo baterií, výměny zásuvek, vypínačů a světel. Telefon HONZA 775 332 610, www.hodinomanzel-cz.webnode.cz