fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
13.5.2019

Prodejce z Hradiště bude zítra ve 14:30 hodin prodávat vejce za 2,20 Kč a 3,20 Kč, skleníková rajčata, okurky, česnek, med a mák.

 

E.ON Česká republika, s.r.o. oznamuje občanům, že od 15. 5. 2019 do 20. 5. 2019 bude v obci provádět odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování. Žádáme všechny občany, aby umožnili přístup k elektroměrům. Připravte si také stavy elektroměrů ze sklepů, garáží, staveb apod. Odečty se budou provádět na všech elektroměrech bez rozdílu dodavatele elektrické energie. Za maximální vstřícnost předem děkují všem občanům.

 

Krůta Hodonín bude zítra od 8:30 do 8:50 hodin v naší obci prodávat čerstvé krůtí a kuřecí porcované maso.

 

Slunečná farma Velké Bílovice hledá brigádníky, muže, pomocné pracovníky a traktoristy na dobu 3 týdnů, nástup dle domluvy, odměna od 120 Kč na hodinu. Více informací na telefonním čísle 777 595 962.

 

Firma POPP z Velkých Bílovic, která se zabývá výrobou zastřešení bazénů, přijme administrativního pracovníka, dobrá znalost německého jazyka podmínkou. V případě zájmu pošlete svůj životopis na mailovou adresu INFO@POPP.CZ.

 

Rodiny Osičková, Haluzová, Trčková, Teturová a Šeráková děkují všem příbuzným, přátelům a známým, kteří doprovodili na poslední cestě zesnulou paní Ludmilu Osičkovou a děkují za projevy soustrasti a květinové dary.