fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
4.8.2020

FARMA R. V. bude prodávat obilí a slámu ve středu 5. srpna 2020 od 8 do 14 hodin.

 

Česká oděvní firma Dabona Hodonín uskuteční v naší obci ve středu 5. 8. 2020 od 10.30 do 12.00 hodin prodej svých výrobků. Nabízí dámské vycházkové a letní šaty, kostýmky a halenky z kvalitních elastických úpletů, vše i v nadměrných velikostech a novou kolekci pánských košil. Přijďte se podívat a nakoupit kvalitní české zboží.

  

V souvislosti s opatřeními proti šíření pandemie onemocnění COVID-19 žádáme klienty, aby při vstupu do budovy OSSZ Břeclav na ul. Husova 2994/1a a do kancelářských prostor OSSZ v budově nádraží ČD na ul. Sady 28. října 248,  použili ochranného prostředku dýchacích cest (např. roušky, šátky) a dezinfekci rukou.

 

Úřad práce upozorňuje klienty, že až do odvolání platí pro veřejnost preventivní opatření v souvislosti s možností šíření pandemie COVID-19 spočívající v nošení ochranných prostředků dýchacích cest, které brání šíření kapének  a v dezinfekci rukou při vstupu do budovy úřadu práce.

 

Prodejna Elektro Kvart Dolní Bojanovice prodává za skvělé akční ceny televizory a set top boxy s tunerem DVB-T2 pro příjem nového digitálního vysílání na anténu. Na vaši návštěvu se těší prodejna Elektro Kvart Dolní Bojanovice.