fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
6.8.2020
Datum ukončení:
7.8.2020

Od pátku 7. srpna 2020 od 14 do 19 hodin včetně víkendů se uskuteční samosběr cibule a brambor v Lednici, 5 Kč/kg. Je to za Lednicí směr Mikulov, u značky konec Lednice zahněte doleva kolem větrolamu, tel. 725 800 019.

 

Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal -  kamenické práce a renovace hrobů a nabízí tyto služby:
- žulové pomníky, obruby a zákrytové desky z kvalitní kameniny
- čištění terasových náhrobků, soklů a obrub
- leštění terasových obrub
- opravy základů, zpevnění rozjetých obrub

- sekání a obnova nápisů (zlato, stříbro, černá a běloba)

- kameninové a nerezové doplňky (lampy, vázy, mísy a vitríny)

Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v sobotu 8. 8. 2020 od 14:30 - 15:00 hodin.  

 

Prodejna Elektro Kvart Dolní Bojanovice prodává za skvělé akční ceny televizory a set top boxy s tunerem DVB-T2 pro příjem nového digitálního vysílání na anténu. Na vaši návštěvu se těší prodejna Elektro Kvart Dolní Bojanovice.

 

V souvislosti s opatřeními proti šíření pandemie onemocnění COVID-19 žádáme klienty, aby při vstupu do budovy OSSZ Břeclav na ul. Husova 2994/1a a do kancelářských prostor OSSZ v budově nádraží ČD na ul. Sady 28. října 248,  použili ochranného prostředku dýchacích cest (např. roušky, šátky) a dezinfekci rukou.

 

Úřad práce upozorňuje klienty, že až do odvolání platí pro veřejnost preventivní opatření v souvislosti s možností šíření pandemie COVID-19 spočívající v nošení ochranných prostředků dýchacích cest, které brání šíření kapének  a v dezinfekci rukou při vstupu do budovy úřadu práce.