fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
13.1.2021

MUDr. Mucha nebude od 18. do 22. ledna 2021 ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Michnová na poliklinice v Břeclavi.

 

Vážení spoluobčané,

je tady opět čas Tříkrálové sbírky. Všichni cítíme, jak je současná doba těžká a složitá a mnozí si uvědomují, že v naší společnosti je pro některé lidi ještě mnohem těžší situace než vloni. Chceme Vás i letos oslovit s prosbou o pomoc v Tříkrálové sbírce, která však v letošním roce proběhne jinou formou. Přispět můžete on-line platbou na sbírkový účet Tříkrálovky, potřebné údaje k platbě najdete www.trikralovasbirka.cz, nebo na plakátech umístěných v naší obci. Dále můžete také peníze vložit do označených pokladniček, které jsou v naší obci umístěny na obecním úřadě, na poště a v kostele. Tyto budou k dispozici do 24. ledna 2021. Více informací o Tříkrálové sbírce na Břeclavsku můžete najít na www.breclav.charita.cz . Děkujeme Vám velmi za Vaše příspěvky a všem zúčastněným za pomoc. Jak se říká: Na tři krále, o krok dále, přejeme Vám alespoň takto požehnání do Vašich domů.

 

Společnost VINIUM Velké Pavlovice přijme  pracovníka na pozici seřizovače/údržbáře výrobní linky. V případě zájmu volejte na tel. 732 195 943 - paní Gajdová.