fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení 8.1.2021

Hlášení 8.1.2021Datum konání:
8.1.2021

Vážení spoluobčané, je tady opět čas Tříkrálové sbírky. Všichni cítíme, jak je současná doba těžká a složitá a mnozí si uvědomují, že v naší společnosti je pro některé lidi ještě mnohem těžší situace než vloni. Chceme Vás i letos oslovit s prosbou o pomoc v Tříkrálové sbírce, která však v letošním roce proběhne jinou formou. Přispět můžete on-line platbou na sbírkový účet Tříkrálovky, potřebné údaje k platbě najdete www.trikralovasbirka.cz, nebo na plakátech umístěných v naší obci. Dále můžete také peníze vložit do označených pokladniček, které jsou v naší obci umístěny na obecním úřadě, na poště a v kostele. Tyto budou k dispozici do 24. ledna 2021. Více informací o Tříkrálové sbírce na Břeclavsku můžete najít na www.breclav.charita.cz . Děkujeme Vám velmi za Vaše příspěvky a všem zúčastněným za pomoc. Jak se říká: Na tři krále, o krok dále, přejeme Vám alespoň takto požehnání do Vašich domů.

KMB2021.jpg

Místní knihovna bude otevřena dnes od 16:00 do 17:00 hodin formou výpůjčního okýnka.

Moravský rybářský svaz oznamuje svým členům, že v neděli 10.01.2020 od 10:00 do 12:00 hodin se budou v místním kulturním domě vydávat povolenky.

Společnost VINIUM Velké Pavlovice přijme  pracovníka na pozici seřizovače/údržbáře výrobní linky. V případě zájmu volejte na tel. 723 195 943-paní Gajdová.

Firma Bazény Urbánek ze Starého Poddvorova přijme pracovníky pro výrobu a montáž plastových výrobků. Nejedná se o práci na montážní lince. Podmínkou je manuální zručnost, ŘP sk B. Nástup možný ihned. Informace na tel.č. 608 864 769 nebo v sídle firmy.