fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
22.10.2018

Prodejce z Hradiště bude zítra od 14:30 do 14:45 hodin prodávat vejce za 2 Kč a 3,20 Kč, brambory, cibuli, česnek, med a mák. Dále vykupovat ořechy loupané světlé letošní 100 Kč/kg.

 

Společnost OBP Velké Bílovice zabývající se výrobou svršků obuvi, přijme do pracovního poměru šičky  a pomocné pracovní síly na jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.  Nabízí dobré platební podmínky a pracovní dobu lze dohodnout. Více informací osobně na ulici Žižkovská 1298 (zelená dřevěná budova vedle sběrného dvora) ve Velkých Bílovicích nebo telefonicky na čísle 721 560 080

 

Zahradní centrum Necho Vás srdečně zve na prodejní výstavu dušičkové vazby. Celý měsíc říjen pro Vás připravují krásné dekorace na hroby. V nabídce jsou i originální osazené nádoby, velký výběr hřbitovních svíček. K úpravě hrobů velký výběr kamenů a kamínků. Přijďte se přesvědčit, že zde najdete vše. Během dušičkového období pro Vás budou na prodejně od pondělí do neděle. V neděli 28. 10. bude z důvodu státního svátku zavřeno.  Těší se na Vaši návštěvu.