fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
6.12.2018

Žáci a učitelé Základní školy v Moravském Žižkově vás srdečně zvou na vánoční besídku školy s názvem Vánoce s pohádkou, která proběhne v sobotu 8. 12. 2018 od 14.30 hodin v sále kulturního domu. Po skončení programu proběhne rozsvícení vánočního stromu u základní školy. Těšíme se na vás.

Do naší obce přijela pojízdná čistírna peří, která se zdrží do soboty 8.12. Provozní doba každý den od 8:00 do 18:00 hodin, stanoviště na parkovišti před jednotou. Čistí peří na počkání, šijí prošívané deky, duchny, polštáře, dodávají novou sypkovinu, opravují deštníky, brousí nože, nůžky, nůžky na drůbež, šajby a nože do masových mlýnků.

 

Okresní správa sociálního zabezpečení Břeclav oznamuje, že v úterý dne 11. 12. 2018 bude z technických důvodů uzavřena.

 

Lékárna  ve Velkých Bílovicích oznamuje, že ve dnech 11.-13.prosince bude provádět měření průchodnosti tepen dolních končetin.Měření trvá asi 10 minut a je zdarma,  je ale nutné se na určitý čas objednat, buď přímo v lékárně nebo telefonicky na čísle 519346729.

 

Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice vás zvou k nákupu vánočních stromků - jedlí, smrčků, borovic za nejlepší ceny. Pozor, ke každému stromečku svařák zdarma! Takže nezapomeňte, Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice, prodej každý pracovní den od 8h do 17h a v sobotu dopoledne.

Firma Necho, Zahradní centrum se sídlem v Břeclavi, ulice Lidická u kruhového objezdu naproti Tesca oznamuje že zahájili prodej vánočních stromků. V nabídce bude velký výběr jedlí, černých borovic a smrků. Při nákupu vánočního stromku dostanete jako dárek poukaz na 10ti% slevu na celý nákup v Zahradním centru. Mají také připravenou prodejní výstavu vánočních dekorací, široký sortiment adventních věnečků, svícnů, doplňků a dárkových předmětů. Nově po celou dobu adventu otevřeli především pro Vaše děti betlém s živými zvířaty. Na Vaši návštěvu se těší personál prodejny firmy Necho