fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníMUDr. Mucha nebude zítra ordinovat. Zastupuje MUDr. Michnova v Břeclavi, Na Pěší zóně u nádraží od 8 do 11 hodin.

 

Prodejce z Hradiště bude zítra od 14:30 do 14:45 hodin prodávat v naší obci čerstvá vejce za 2 Kč a 3,20 Kč, brambory, cibuli, česnek, med a mák.

 

Oční optika Dr. Optik Moravia v Břeclavi v shopingu v Břeclavi vám v úterý 18. 12. 2018 poskytne při koupi kompletních brýlí 50% slevu na skla. Také zdarma přeměří zrak. Otevřeno od 8.00 do 17.00 hodin. Přijďte a využijte tuto akci. Těší se na Vás.

 

Žižkovjánek Vás srdečně zve na Vánoční jarmark, který se koná v sobotu 22. 12. 2018 od 16 hodin na sóle v Moravském Žižkově. Přijďte se vánočně naladit zpěvy dětí Žižkovjánku, souborů Hrozen a Pohárek, Žižkovských mužáků a ochutnat místní speciality. Těší se na Vás.

 

Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice vás zvou k nákupu vánočních stromků - jedlí, smrčků, borovic za nejlepší ceny. Pozor, ke každému stromečku svařák zdarma! Takže nezapomeňte, Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice, prodej každý pracovní den od 8 do 17 hodin a v sobotu dopoledne.

 

Firma Necho, Zahradní centrum se sídlem v Břeclavi, ulice Lidická u kruhového objezdu naproti Tesca oznamuje, že zahájila prodej vánočních stromků. V nabídce bude velký výběr jedlí, černých borovic a smrků. Při nákupu vánočního stromku dostanete jako dárek poukaz na 10 % slevu na celý nákup v Zahradním centru. Mají také připravenou prodejní výstavu vánočních dekorací, široký sortiment adventních věnečků, svícnů, doplňků a dárkových předmětů. Nově po celou dobu adventu otevřeli především pro Vaše děti betlém s živými zvířaty. Na Vaši návštěvu se těší personál prodejny firmy Necho.

 

Penzion Žurek Velké Bílovice přijme na zkrácený pracovní úvazek nebo na brigádu uklízečku. Více informací na telefonním čísle 731 910 451.

 

Nabídka prací hodinového manžela. Stavební práce, obklady, dlažby, sádrokartony, malování, pokládky plovoucích podlah, montáže a opravy nábytku, výměny vodo baterií, výměny zásuvek, vypínačů a světel. Telefon HONZA 775 332 610, www.hodinomanzel-cz.webnode.cz