fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
28.2.2019

Dětský folklórní soubor Žižkovjánek Vás srdečně zve do fašaňkového průvodu v neděli  3. března 2019.  Půjde se za doprovodu  cimbálové muziky ulicí Bílovskou, Záhumní, Břeclavskou a dále zpět na sólo, kde se zatančí fašaňkové tance a pochová basa. Sraz všech masek i ostatních je ve 14 hodin u kulturního domu v Moravském Žižkově. Těší se na Vás.

 

Výrobce speciální zemědělské techniky v Týnci, firma OSTRATICKÝ, spol. s r.o. hledá pracovníky pro montáž zemědělských strojů. Požadujeme vzdělání strojírenského směru, manuální zručnost, pečlivost a flexibilitu. Práce je vhodná pro všechny věkové kategorie. Nástup možný ihned. Zájemci, hlaste se na telefonním čísle 519 342 491 nebo na e-mailové adrese: posta@ostraticky.cz

 

Firma Vinařský ráj v Čejkovicích přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici – skladník, prodejce, servisní technik a obchodní konzultant. Pro více informací navštivte webové stránky Vinařského ráje www.vinarskyraj.cz nebo volejte na číslo 606 663 774.

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 2.3.  ve 12:30 hod.  prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro nosnice a králíky za 120Kč/10kg , vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kůže - cena 10 Kč/ks.