fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
1.3.2019

Dětský folklórní soubor Žižkovjánek Vás srdečně zve do fašaňkového průvodu v neděli  3. března 2019.  Půjde se za doprovodu  cimbálové muziky ulicí Bílovskou, Záhumní, Břeclavskou a dále zpět na sólo, kde se zatančí fašaňkové tance a pochová basa. Sraz všech masek i ostatních je ve 14 hodin u kulturního domu v Moravském Žižkově. Těší se na Vás.

 

MUDr. Krejčí nebude od středy 6.3. do pátku 8.3. ordinovat. Zastupuje MUDr. Palaj

 

Výrobce speciální zemědělské techniky v Týnci, firma OSTRATICKÝ, spol. s r.o. hledá pracovníky pro montáž zemědělských strojů. Požadujeme vzdělání strojírenského směru, manuální zručnost, pečlivost a flexibilitu. Práce je vhodná pro všechny věkové kategorie. Nástup možný inhed.

Zájemci, hlaste se na telefonním čísle 519 342 491 nebo na e-mailové adrese: posta@ostraticky.cz

 

Firma Vinařský ráj v Čejkovicích přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici – skladník, prodejce, servisní technik a obchodní konzultant. Pro více informací navštivte webové stránky Vinařského ráje www.vinarskyraj.cz nebo volejte na číslo 606 663 774.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 2.3.  ve 12:30 hod.  prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro nosnice a králíky za 120Kč/10kg , vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kůže - cena 10 Kč/ks.

Velký výprodej koberců a PVC firmy Podlahy Capita, Nádražní ulice Břeclav – bývalé K+K. Největší výběr na Moravě, velké slevy. Podlahy Capita, Nádražní 1210, Břeclav

 

Soukromý prodejce ze Sudoměřic oznamuje, že ukončuje svůj prodej a všem děkuje za dlouhodobou spolupráci. 

 

Poplatky za komunální odpad a poplatek ze psů můžete zaplatit bezhotovostním převodem na číslo účtu obce 3524651/0100 anebo v hotovosti v kanceláři obecního úřadu. Cena poplatku za komunální odpad je 500 Kč/osobu/rok, poplatek ze psů je 100 Kč za psa/rok. Současně se vybírá nájemné z obecní  půdy a nájemné z hrobových míst. Poplatky jsou splatné do 31. 3. 2019. V případě bezhotovostního převodu uveďte do variabilního symbolu číslo popisné nebo rodné číslo.

 

Žádáme občany, aby při venčení svých psů odklízeli jejich exkrementy.