fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
13.3.2019

Oznamujeme občanům, že od dnešního dne do pondělí 18. března 2019 včetně bude na obecním úřadě z provozních důvodů zavřeno.

 

Správa majetku obce upozorňuje občany, kteří dosud neuhradili vodné a stočné, že bude nutné přistoupit k odpojení vodovodní přípojky.

 

Restaurace a penzion Maděřič Vás zve na víkend se zvěřinou ve dnech 22. až 24. března 2019. Rezervace na tel. čísle 605 241 340.

 

Nabídka prodeje vinařské techniky – traktor, postřikovač a mulčovač. Informace na tel. čísle 723 638 446.

 

Paní Tomšejová, Záhumní č. 377 prodává vždy po 14:00 hodině přísady salátu, kedluben, květáku, zelí, brokolice a kapusty.

 

Firma JUKKA bude v pátek 15. března 2019  od 11.00 do 11:45 hodin prodávat na parkovišti u pošty stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky,   převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

 

Společnost Linde Material Handling Česká republika, působící v oblasti manipulační techniky, rozšiřuje pobočku ve Velkých Bílovicích a hledá vhodné kandidáty do svého týmu.

Volné pozice:

Servisní technik vysokozdvižných vozíků.

Požadujeme:

vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, opravář zemědělských strojů nebo opravář strojů a zařízení.

Nabízíme:

Nadstandartní platové podmínky – např. 13. Plat

Moderní pracovní prostředí

Zaškolení

Možnost odborného vzdělávání

Výběr z široké nabídky benefitů

Zájemci se mohou hlásit na:

mobil: 604 229 925

email: kariera@linde-mh.cz

osobně: Podivínská 1502, Velké Bílovice