fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
5.4.2019

V neděli 7.4.2019 od 15:30 hod. sehrají muži na domácím hřišti utkání s mužstvem Hlohovce

Lékárna Velké Bílovice oznamuje, že v pondělí 8. dubna probíhat promo akce  společnosti Terezia Company a Pharmaswiss.  Jedná se o přípravky na trávení, detoxikaci, snížení hladiny krevního cukru a nadváhy, krevní oběh, výživu očí a na další přípravky včetně vitamínových. Ke každému přípravku dostenete v době od 8 do 12 hodin jeden produkt této firmy zdarma.Těší se na Vaši návštěvu.

 

Upozorňujeme občany, že splatnost poplatku za komunální odpad a poplatku ze psů byla do 31.3.2019. Žádáme občany, kteří tak ještě neučinili, aby neprodleně svou povinnost splnili. Zaplatit můžete bezhotovostním převodem na číslo účtu obce 3524651/0100 anebo v hotovosti v kanceláři obecního úřadu. Cena poplatku za komunální odpad je 500 Kč/osobu/rok, poplatek ze psů je 100 Kč za psa/rok. Současně se vybírá nájemné z obecní  půdy a nájemné z hrobových míst. V případě bezhotovostního převodu uveďte do variabilního symbolu číslo popisné nebo rodné číslo.

 

Folklorní krúžek Pohárek a Slovácký krúžek Hrozen pořádají 7.4.2019 od 17:00 hodin v sále Sokolovny Moravská Nová Ves Benefiční koncert na podporu rodiny Dvořáčkovy. Dále vystoupí ženský a mužský sbor Moravská Nová Ves, DFS Jatelinka a Jatelinečka, Chrámový sbor Schola od sv. Jakuba a sólitky Kateřina Bartoňová a Jana Osičková, účinkující doprovodí CM Lašár z Velkých Pavlovic. Veškerý výtěžek z akce bude připsán na transparentní účet sbírky pořádané NOS Policií ČR. Vstupné dobrovolné

Od úterý 9.4.2019 bude dle počasí provedena deratizace kanalizačního potrubí a míst výskytu hlodavců

 

Prodejna Ovo-sadba a ZP Mikulčice zahájila  od čtvrtka 4. dubna prodej letniček a přísad zeleniny na prodejně v Mikulčicích. Otevřeno ve všední dny od 8 – 17 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin.

 

Okresní správa sociálního zabezpečení Břeclav oznamuje, že z důvodu odstávky elektrické energie bude mít ve středu 10. 4. 2019 omezen provoz. V tento den bude uzavřena i pokladna OSSZ. Omlouvají se za případné komplikace a děkují za pochopení.  

 

Ředitelství mateřské školy v Moravském Žižkově zve srdečně děti a jejich rodiče k zápisu do mateřské školy na školní rok 2019/2020. Zápis se uskuteční v úterý 7. května v době od 11.00 do 16.00 hodin. Podrobnější informace najdete na webových stránkách www.msmzizkov.cz. Na Vaše děti se těší zaměstnanci mateřské školy Sluníčko.