fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
23.4.2019

Paní Tomšejová, Záhumní 377 prodává vždy po 14:00 hodině a  v sobotu po celý den přísady celeru, papriky, rajčat tyčkových i keříčkových, lilku a mochyně.

 

Firma Veselá kočka z Kyjova bude zítra v době od 10 do 11 hodin u pošty vykupovat staré černé kašmírové šátky s tiskem v ceně 400 Kč až 500 Kč za šátky s plnou hlavou. Kontakt na výkupce 774 502 770.

 

Zelenina Juvita Uherský Brod bude zítra od 10:00 do 10:10 hodin prodávat konzumní brambory z Vysočiny, certifikované sadbové brambory, slovenské rajčata, papriky a  okurky, české jablka, cibuli, česnek, čerstvé žampiony a hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí, český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

 

Drůbežárna Prace bude zítra ve 14:00 hodin prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a  husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kůže cena 10 Kč/ks.

 

Městys Moravská Nová Ves Vás zve na Den lidových řemesel, který se koná ve středu 1. května od 10 do 20 hodin na náměstí. Těšit se můžete na celodenní bohatý kulturní program, kdy vystoupí mimo jiné nejlepší vokální slovenská kapela Fragile se Soňou Norisovou. Součástí akce je lidový jarmark a pestrý doprovodný program.