fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníPaní Tomšejová, Záhumní 377 prodává vždy po 14:00 hodině a v sobotu po celý den přísady celeru, papriky, rajčat tyčkových i keříčkových, lilku a mochyně.

 

Srdečně Vás zveme na Pálení čarodějnic, které se koná v úterý 30. dubna. 2019. Všichni jsou vítáni v kostýmu ale i bez něj. Přelet nad Žižkovem začne na kolách v 16:30 hodin v Agrární, kde pak budou od 17:00 hodin pokračovat soutěže pro děti a nakonec se zapálí vatra s čarodějnicí. Děti dostanou špekáček na opékání zdarma i sladkou odměnu za účast v soutěžích. Občerstvení zajištěno.

 

Lékárna Velké Bílovice oznamuje, že v rámci  oslav Dne kůže, bude prodávat  kosmetiku SEBA MED s 50 % slevou. Jedná se o kvalitní německou hypoalergenní kosmetiku na různé typy pleti. Dětská řada bude s 30 % slevou. Akce potrvá do poloviny května nebo vyprodání zásob. Přípravky si můžete objednat i mailem nebo telefonicky.

 

Městys Moravská Nová Ves Vás zve na Den lidových řemesel, který se koná ve středu 1. května od 10 do 20 hodin na náměstí. Těšit se můžete na celodenní bohatý kulturní program, kdy vystoupí mimo jiné nejlepší vokální slovenská kapela Fragile se Soňou Norisovou. Součástí akce je lidový jarmark a pestrý doprovodný program.

 

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 10. května 2019 od 8:00 do 15:00 hodin. Vypnuta bude oblast Moravský Žižkov, část ulice Na Járku od č. p. 482 po č. p. 495.

 

Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal -  kamenické práce a renovace hrobů a nabízí tyto služby:
-žulové pomníky, obruby a zákrytové desky z kvalitní kameniny
-čištění terasových náhrobků, soklů a obrub
-leštění terasových obrub
-opravy základů, zpevnění rozjetých obrub
-sekání a obnova nápisů (zlato, stříbro, černá a běloba)
-kameninové a nerezové doplňky (lampy, vázy, mísy a vitríny)

Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v sobotu 27.04.2019 od 15:30 - 16:00 hodin.