fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníV pátek 17. května 2019 ve 20:00 hodin se koná v zasedací místnosti obecního úřadu veřejné zasedání zastupitelstva obce. Program jednání je zveřejněn na úřední desce obecního úřadu a na webových stránkách obce www.moravskyzizkov.cz

 

Výrobce pracovních oděvů nabízí výprodej skladových zásob s 50% slevou, monterkové kalhoty a blůzy za 150 Kč, laclové kalhoty a maskáče 200 Kč, pracovní trika 60 Kč, ponožky 20 Kč a další výrobky. Prodej se uskuteční zítra od 14:00 - 14:30 hodin u pošty.

 

Drůbežárna Prace bude zítra ve 14:00 hodin prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a  husokačeny mulard, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

 

E.ON Česká republika, s.r.o. oznamuje občanům, že do 20. 5. 2019 bude v obci provádět odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování. Žádáme všechny občany, aby umožnili přístup k elektroměrům. Připravte si také stavy elektroměrů ze sklepů, garáží, staveb apod. Odečty se budou provádět na všech elektroměrech bez rozdílu dodavatele elektrické energie. Za maximální vstřícnost předem děkují všem občanům.

 

Slunečná farma Velké Bílovice hledá brigádníky, muže, pomocné pracovníky a traktoristy na dobu 3 týdnů, nástup dle domluvy, odměna od 120 Kč na hodinu. Více informací na telefonním čísle 777 595 962.

 

Firma POPP z Velkých Bílovic, která se zabývá výrobou zastřešení bazénů, přijme administrativního pracovníka, dobrá znalost německého jazyka podmínkou. V případě zájmu pošlete svůj životopis na mailovou adresu INFO@POPP.CZ.

 

Minipivovar Na Vyhlídce a Agentura Regina pořádají druhý ročník kulinářského festivalu – Neoveský gurmán. Festival se koná v sobotu 18. května v Moravské Nové Vsi, v areálu vinných sklepů Zátiší a začíná již v 10:00 hodin dopoledne. Těšit se můžete na velké množství českých, moravských, slovenských ale i paraguayských specialit a také budete moci ochutnat neoveské pivo či víno v otevřených sklepech místních vinařů. Součástí akce bude vystoupení hudebních skupin a soutěže v pití piva.

Neoveský Gurmán 2019 – zážitek plný chutí, muziky a zábavy, na který jste všichni srdečně zváni.

 

Vážení spoluobčané,
pokud přemýšlíte nad změnou banky, ale nechcete kvůli tomu nikam jezdit, založte si účet v Air Bank. Zvládnete to jednoduše ze svého mobilu a na pobočku nemusíte. Stačí zajít na web chci.airbank.cz. Celé to zabere jen pár minut.


Pro účet v Air Bank nemusíte na pobočku, založíte si ho z mobilu za pár minut. Stačí kliknout na web chci.airbank.cz.
Děkuji za pozornost.