fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
16.5.2019
Datum ukončení:
17.5.2019

V pátek 17. května 2019 ve 20:00 hodin se koná v zasedací místnosti obecního úřadu veřejné zasedání zastupitelstva obce. Program jednání je zveřejněn na úřední desce obecního úřadu a na webových stránkách obce www.moravskyzizkov.cz


Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi, bude zítra od 10:55 do 11:15 hodin v naší obci nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového masa, poctivých masouzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny. Současně s prodejem masa bude probíhat prodej českých vajec od 1,90 Kč/ks. V nabídce:

škvařené sádlo od 59 Kč/kg,

kuřecí prsní řízky 119 Kč/kg,

zadní čtvrtky za 55 Kč/kg.

Příjem objednávek na tel. čísle 777 814 413.

 

E.ON Česká republika, s.r.o. oznamuje občanům, že do 21. 5. 2019 bude v obci provádět odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování. Žádáme všechny občany, aby umožnili přístup k elektroměrům. Připravte si také stavy elektroměrů ze sklepů, garáží, staveb apod. Odečty se budou provádět na všech elektroměrech bez rozdílu dodavatele elektrické energie. Za maximální vstřícnost předem děkují všem občanům.

 

Slunečná farma Velké Bílovice hledá brigádníky, muže, pomocné pracovníky a traktoristy na dobu 3 týdnů, nástup dle domluvy, odměna od 120 Kč na hodinu. Více informací na telefonním čísle 777 595 962.

 

Firma POPP z Velkých Bílovic, která se zabývá výrobou zastřešení bazénů, přijme administrativního pracovníka, dobrá znalost německého jazyka podmínkou. V případě zájmu pošlete svůj životopis na mailovou adresu INFO@POPP.CZ.

 

Společnost VINIUM Velké Pavlovice přijme pracovníka na pozici údržbář – seřizovač. Více informací na telefonu 737 207 721.

 

Minipivovar Na Vyhlídce a Agentura Regina pořádají druhý ročník kulinářského festivalu – Neoveský gurmán. Festival se koná v sobotu 18. května v Moravské Nové Vsi, v areálu vinných sklepů Zátiší a začíná již v 10:00 hodin dopoledne. Těšit se můžete na velké množství českých, moravských, slovenských ale i paraguayských specialit a také budete moci ochutnat neoveské pivo či víno v otevřených sklepech místních vinařů. Součástí akce bude vystoupení hudebních skupin a soutěže v pití piva.

Neoveský Gurmán 2019 – zážitek plný chutí, muziky a zábavy, na který jste všichni srdečně zváni.

 

 

Vážení spoluobčané,
pokud přemýšlíte nad změnou banky, ale nechcete kvůli tomu nikam jezdit, založte si účet v Air Bank. Zvládnete to jednoduše ze svého mobilu a na pobočku nemusíte. Stačí zajít na web chci.airbank.cz. Celé to zabere jen pár minut.

Pro účet v Air Bank nemusíte na pobočku, založíte si ho z mobilu za pár minut. Stačí kliknout na web chci.airbank.cz.
Děkuji za pozornost.