fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
3.9.2019

Rybářství Dujsík bude zítra v 11:00 hodin prodávat v naší obci živé ryby. V nabídce kapr, amur, štika, sumec, siven a pstruh. Na požádání ryby zabije a vykuchá.

 

Drůbežárna Prace bude zítra ve 14:00 hodin prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová káčata a husokačeny mulard, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále vykupovat králičí kůže cena 5 Kč/ks.

 

MUDr. Krejčí nebude 4. a 10. září 2019 ordinovat. Zastupuje MUDr. Palaj.

 

Stavební úřad Velké Bílovice oznamuje, že ve dnech 9. a 10. 9. 2019 bude z důvodu dovolené zavřeno.

 

Společnost HIGHFIVE JOB Agency s.r.o. hledá brigádníky do Břeclavi. Jedná se o doplňování zboží. Možnost volby směn. Mzda od 120 Kč/hod. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 602 543 168.

 

Elektro Kvart Dolní Bojanovice Vám nabízí Set-top boxy s novým vysíláním za akční ceny již od 790 Kč. Dále nabízí vysavače sáčkové, bezsáčkové, tyčové od 899 Kč, čističe oken a parní čističe od 999 Kč a mnoho jiných spotřebičů za výhodné ceny. Na Vaši návštěvu se těší Elektro Kvart Dolní Bojanovice.

 

MUDr. Palaj nebude v pondělí 9. 9. 2019 z důvodu dovolené ordinovat. Zastupuje MUDr. Krejčí.

Myslivecký spolek Moravský Žižkov oznamuje, že v sobotu 7. 9. bude hon na kachny. Sraz v 18:30 hodi na hrázi rybníka. Účast nutná, budou podány informace o podzimní lovecké sezóně.

 

Hotel Kraví Hora Bořetice přijme do hlavního pracovního poměru číšníka/servírku. Nástup možný ihned.  Své životopisy můžete zasílat na e-mail reditel@kravihora.cz.