fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
6.11.2019

Zítra 7. 11. 2019 v 10:00 -10:30 hodin se budou prodávat v naší obci domácí jitrnice, jelita, tlačenka, domácí klobásy a maďarská čabajka.

 

Restaurace Maděřič Moravský Žižkov Vás zve od 8. do 11. listopadu na husí hody. V sobotu s posezením u cimbálové muziky.  

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 9. 11.  ve 12:30 hodin prodávat kuřice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kůže - cena 5 Kč/ks.

 

Dne 10. 12. 2019 bude v kulturním domě Velké Bílovice koncert „GRANDE MORAVIA“ s Ladislavem Pavlušem. Předprodej vstupenek  na podatelně MÚ Velké Bílovice, tel.č. 519 367 111.

 

Elektro Kvart Dolní Bojanovice vám nabízí kuchyňské roboty s bohatým příslušenstvím za akční ceny již od 3590 Kč. Dále nabízí televize s novým vysíláním cena od 3 999 Kč, teplovzdušné ventilátory od 399 Kč a mnoho dalších spotřebičů za zvýhodněné ceny. Na vaši návštěvu se těší Elektro Kvart Dolní Bojanovice.

 

Zveme občany na prezentaci knihy o rodácích československé zahraniční armády – legionářích, rodácích Velkobílovicka. Prezentace se uskuteční v sobotu 9. listopadu 2019 od 16.00 hodin v Kulturním domě ve Velkých Bílovicích, kde bude představena kniha, zajištěn kulturní program, autogramiáda a občerstvení.

 

Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj Hustopeče oznamuje rozšíření domácí hospicové péče o nevyléčitelně nemocné a umírající, včetně podpory osob, které doma pečují o osobu blízkou, pro celý okres Břeclav. Pro pracoviště v Hustopečích přijme do pracovního poměru pečovatele, pečovatelky a zdravotní sestry, jak na plný pracovní poměr, tak i brigádně nebo částečný úvazek. Kontakt na www.girasole.cz, případně volejte na telefon 775 246 953.

 

Rodiny Osičková, Rozsypalová, Švendová a Jungová děkuji všem příbuzným, přátelům a známým, kteří doprovodili na poslední cestě zesnulého pana Jaroslava Junga a děkují za projevy soustrasti a květinové dary.