fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníPojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi, bude zítra od 10:55 do 11:15 hodin v naší obci nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového masa, poctivých masouzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny. Současně s prodejem masa bude probíhat prodej českých vajec od 3,50 Kč/ks. Dále nabízí: škvařené sádlo od 79 Kč/kg, kuřecí prsní řízky od 109 Kč/kg, zadní čtvrtky od 49 Kč/kg, jitrnice a jelita za 99 Kč/kg, tlačenku, klobásy, cigáro, špekáčky aj. Příjem objednávek na tel. čísle 777 814 413.

Dne 10. 12. 2019 bude v kulturním domě Velké Bílovice koncert „GRANDE MORAVIA“ s Ladislavem Pavlušem. Předprodej vstupenek  na podatelně MÚ Velké Bílovice, tel. č. 519 367 111.

 

Firma POPP z Velkých Bílovic, která se zabývá výrobou zastřešení bazénů, přijme zaměstnance do výroby. V případě zájmu pošlete svůj životopis na mailovou adresu INFO@POPP.CZ.

 

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín vás srdečně zve na benefiční koncert na podporu programu Dětský průvodce rozvodem. Na koncertě sólově vystoupí zpěvák skupiny Traband Jarda Svoboda při hře na harmonium. Koncert se uskuteční v pátek 22. 11. v 19 hodin v kulturním domě v Josefově. Základní vstupné 150 Kč. Více informací na www.cprhodonin.cz

 

Nábytek KASVO Vás zve na akci BLACK FRIDAY. Likvidace skladových zásob. Sleva 50-70%. Přijďte si vybrat z širokého sortimentu na prodejně KASVO HODONÍN, která sídlí na Národní třídě 97, naproti staré polikliniky.