fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
20.11.2019

Myslivecký spolek Moravský Žižkov oznamuje, že v sobotu 23.11. při příležitosti svého hlavního honu na drobnou zvěř, pořádá večer taneční zábavu „Poslední leč“ v místním kulturním domě. Srdečně zvou širokou veřejnost, zvláště žižkovskou chasu a mládež. K tanci a poslechu bude hrát hudební skupina Blíženci, která vyhovuje všem věkovým kategoriím. Na programu večera bude volba krále honu, myslivecký soud, bohatá zvěřinová tombola. Vstupné dobrovolné, začátek ve 20 hodin. Na vaši účast se těší pořadatelé.

Zítra 21. 11. 2019 v 8:30 - 9:00 hodin se budou prodávat v naší obci domácí jitrnice, jelita, tlačenka, domácí klobásy a maďarská čabajka.

Nábytek KASVO Vás zve na akci BLACK FRIDAY. Likvidace skladových zásob. Sleva 50-70%. Přijďte si vybrat z širokého sortimentu na prodejně KASVO HODONÍN, která sídlí na Národní třídě 97, naproti staré polikliniky

Truhlářství Ing. Karla Osičky ve Velkých Bílovicích hledá pracovníka jako přípraváře v lakovně. Práce je vhodná i pro ženy. Vyžaduje se pouze manuální zručnost a zodpovědnost. Nástup možný ihned. Více informací na telefonu 775 926 618 nebo 608 626 392.

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín vás srdečně zve na benefiční koncert na podporu programu Dětský průvodce rozvodem. Na koncertě sólově vystoupí zpěvák skupiny Traband Jarda Svoboda při hře na harmonium. Koncert se uskuteční v pátek 22. 11. v 19 hodin v kulturním domě v Josefově. Základní vstupné 150 Kč. Více informací na www.cprhodonin.cz