fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
8.1.2020

Po celé republice probíhá Tříkrálová sbírka, dlouhodobý projekt Charity České republiky, který v sobě odkazuje na biblickou tradici, kdy mudrcové z Východu vykonali pouť k právě narozenému králi – Dítěti Ježíši v Betlémě, a je spojen s prosbou přispět na pomoc potřebným.

Díky Vaší pomoci a příspěvkům do zapečetěné pokladničky může Charita pomoci rodinám a lidem v nouzi. Sbírka se uskuteční v sobotu 11. a v neděli 12. ledna 2020 vždy od 14.00 hodin a jako každoročně budou koledníky žáci 9. a 8. ročníku naší základní školy. Předem vám všem děkujeme za štědrost.

 

 

Elektro Kvart Dolní Bojanovice Vám nabízí televize s novým vysíláním za akční ceny již od 3 999 Kč. Dále nabízí mikrovlnné trouby, cena od 1 299 Kč, sporáky od 4799 Kč, domácí pekárny od 1 799 Kč a mnoho dalších spotřebičů za zvýhodněné ceny. Na Vaši návštěvu se těší Elektro Kvart Dolní Bojanovice.

 

Provozovatel vodovodů společnost V-AQUARIUS-B oznamuje, že v úterý 14.1. bude prováděna oprava vodovodního přivaděče mezi obcemi Moravský Žižkov a Prušánky. Z tohoto důvodu bude od 8 do 16 hodin zastavena dodávka vody. Upozorňujeme občany, aby si na uvedenou dobu předem připravili potřebné množství vody.