fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
9.1.2020

Provozovatel vodovodů společnost V-AQUARIUS-B oznamuje, že v úterý 14. 1. bude prováděna oprava vodovodního přivaděče mezi obcemi Moravský Žižkov a Prušánky. Z tohoto důvodu bude od 8 do 16 hodin zastavena dodávka vody. Upozorňujeme občany, aby si na uvedenou dobu předem připravili potřebné množství vody.   

 

Po celé republice probíhá Tříkrálová sbírka, dlouhodobý projekt Charity České republiky, který v sobě odkazuje na biblickou tradici, kdy mudrcové z Východu vykonali pouť k právě narozenému králi – Dítěti Ježíši v Betlémě, a je spojen s prosbou přispět na pomoc potřebným.
Díky Vaší pomoci a příspěvkům do zapečetěné pokladničky může Charita pomoci rodinám a lidem v nouzi. Sbírka se uskuteční v sobotu 11. a v neděli 12. ledna 2020 vždy od 14.00 hodin a jako každoročně budou koledníky žáci 9. a 8. ročníku naší základní školy. Předem vám všem děkujeme za štědrost.

 

Pilates je cvičení pro všechny věkové kategorie, muže i ženy. Zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo. Rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Cvičení probíhá v tělocvičně v Moravském Žižkově vždy každé úterý v 17:30 hodin. Cena 60 Kč za hodinu. Těší se na Vás.

 

Elektro Kvart Dolní Bojanovice Vám nabízí televize s novým vysíláním za akční ceny již od 3 999 Kč. Dále nabízí mikrovlnné trouby, cena od 1 299 Kč, sporáky od 4799 Kč, domácí pekárny od 1 799 Kč a mnoho dalších spotřebičů za zvýhodněné ceny. Na Vaši návštěvu se těší Elektro Kvart Dolní Bojanovice.

 

Rodiny Pálková, Poláchová, Damborská a Kunická děkují všem příbuzným, přátelům a známým, kteří doprovodili na poslední cestě zesnulého pana Josefa Pálku a děkují za projevy soustrasti a květinové dary.