fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
20.2.2020

Firma Felix bude zítra od 8 do 12 hodin provádět výprodej českého textilu a zimní obuvi. V nabídce halenky, bundy, svetry, pánská a dámská obuv, gumáky, papuče a jiné.

 

Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi, bude zítra od 10:55 do 11:15 hodin v naší obci nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového, hovězího masa, poctivých masouzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny. Současně s prodejem masa bude probíhat prodej českých vajec. V nabídce škvařené sádlo od 89 Kč/kg, kuřecí prsní řízky od 119 Kč/kg, zadní čtvrtky od 49 Kč/kg, jitrnice, jelita, tlačenku, klobásy, špekáčky, půlená vysočina za 59 Kč/ks, masové rolády aj. Příjem objednávek na tel. čísle 777 814 413.

 

Žižkovjánek Vás srdečně zve do fašaňkového průvodu, který se koná 23. února. Sraz masek a všech zúčastněných je ve 14 hodin u kulturního domu. Průvod půjde ke starostovi pro povolení práva obchůzky a potom navštíví stárkovské rodiny. Po obchůzce si na sóle zatancujeme fašaňkové tance a pochováme basu. Těšíme se na Vás.

 

V naší obci se vyskytuje volně pobíhající pes Husky. Majitel se žádá, aby si jej řádně zajistil.