fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníObčané, kteří nemají dosud zaplaceny místní poplatky za odvoz odpadů a ze psů, žádáme, aby tak učinili nejpozději do jednoho týdne. Platbu mohou provést v hotovosti nebo bezhotovostním způsobem na číslo účtu 3524651/0100. Cena poplatku za komunální odpad je 500 Kč/osobu/rok, poplatek ze psů je 100 Kč. Do variabilního symbolu uveďte číslo popisné nebo rodné číslo.

 

Myslivecký spolek Moravský Žižkov oznamuje, že v pátek 28. 8. 2020 v  19 hodin se bude konat schůze všech myslivců v restauraci u Maděřičů. Účast všech nutná, budou předány informace o podzimní lovecké sezoně.

 

Ředitelství Mateřské školy Sluníčko oznamuje rodičům, že školní rok 2020/2021 bude zahájen v úterý 1. září dopoledním provozem. Podrobné informace jsou vyvěšeny na webových stránkách mateřské školy. Žáci, kteří se budou stravovat v základní škole ve školní jídelně, se nahlásí 1. září třídním učitelům. Dále oznamuje občanům, kteří mají zájem odebírat obědy ze školní jídelny, že z důvodu naplnění kapacity nepřibíráme další strávníky.

 

Obecní úřad Prušánky vás zve na Letní kino v pátek 28. srpna 2020 ve 20:30 hodin do areálu u koupaliště. Bude se promítat pohádka ČERTÍ BRKO. Deky, svetry, repelenty a drobné občerstvení s sebou! VSTUP ZDARMA. V případě deště se nebude promítat.