fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
4.9.2020

Občané, kteří nemají dosud zaplaceny místní poplatky za odvoz odpadů a ze psů, žádáme, aby tak učinili nejpozději do jednoho týdne. Platbu mohou provést v hotovosti nebo bezhotovostním způsobem na číslo účtu 3524651/0100. Cena poplatku za komunální odpad je 500 Kč/osobu/rok, poplatek ze psů je 100 Kč. Do variabilního symbolu uveďte číslo popisné nebo rodné číslo.

 

Spolek vinařů oznamuje všem majitelům vinohradů, že od soboty 5. září 2020 začínají hlídky proti špačkům. Rozpisy hlídek jsou umístěny ve vývěskách a na webových stránkách vinařů a obce. Děkují předem za odpovědný přístup k hlídkám. Dále upozorňují, že zarážení hory se letošní rok nepořádá.

 

V sobotu 5. 9.2020 pořádají siláci z Velkých Bílovic - STRONGMAN AKCI, kde se závodníci utkají v siláckých disciplínách. K vidění bude i silácká šou, a nebudou chybět disciplíny, ve kterých se budou závodníci potýkat nejen z 320 kg pneumatikou. Akce se uskuteční ve 13:00 hodin na parkovišti za starou školou ve Velkých Bílovicích. K této příležitosti bude otevřena i místní posilovna. Přijďte podpořit v mezinárodní konkurenci domácího závodníka Tomáše Osičku. Všichni jste vítáni.

 

Letecko-modelářský klub Boleradice pořádá v neděli dne 6. 9. 2020 od 13:30 hodin modelářský letecký den „Létáme pro Vás 2020“.

Uvidíte :

  • letové ukázky modelářů
  • ukázka sportovních letadel
  • letová ukázka vrtulníku
  • přelet repliky letounu Messerschmitt Bf109
  • pro děti skákací hrad
  • vprůběhu a po ukončení akce vyhlídkové lety vrtulníkem
  • a samozřejmě občerstvení 

 

Soukromé kamenictví  GAMAR přijímá zakázky na tyto práce:

            - zhotovení nových žulových pomníků, výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků,

            - opravy, jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů,

            - sekání, zlacení a stříbření nápisů,

            - žulové krycí desky (různé barvy a tvary),

            - výměnu rámů, podstavců a prodej všech náhrobních doplňků.

Vše v kvalitním a rychlém zhotovení, nyní s možností zajímavých jarních slev.

Objednat můžete na tel. 776 333 797, nebo si domluvit osobní schůzku.

 

Optika Riess ze Staré Břeclavi Vám nabízí služby až k Vám do domu dle domluvy na tel. čísle 730 802 111, které najdete také na internetu. Brýle Vám budou opět doručeny domů. V nabídce naleznete dioptrické, sluneční a sportovní brýle, pro děti i dospělé. V případě zájmu můžete navštívit  kamennou prodejnu v Břeclavi na ulici Lidická 3411.