fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
14.9.2020

Upozorňujeme občany, že od úterý 15. září 2020 se budou provádět stavební úpravy na místním hřbitově od místa hrobek po vsypovou loučku.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 17.9.  ve 13:15 hod. prodávat mladé kuřice, roční slepice, chovné kohouty, brojlerová káčata, jatečné kachny, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kůže - cena 5 Kč/ks.

Společnost VINIUM Velké Pavlovice přijme pracovníka na výpomoc při kampani. Jedná se o manuální práci ve vinařství. Požadují řidičský průkaz skupiny T. Průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku výhodou. Po úspěšném zapracování možnost zaměstnání na dobu neurčitou. Zájemci volejte 737 207 721.

Prodejce z Hradiště bude zítra ve 14:30 – 14:45 hod. prodávat v naší obci čerstvá vejce za 2,- a 3,20 Kč, brambory, cibuli, česnek, kapii, okurky, švestky, med a mák.

Vedoucí knihovny oznamuje, že knihovna bude otevřena v pravidelném čase v pondělí, úterý a ve středu vždy od 16:00 do 18:00 hodin. Současně žádá čtenáře, kteří nevrátili během letních prázdnin vypůjčené knihy, aby tak neprodleně učinili.

Z důvodu školení bude zítra na obecním úřadě zavřeno.

MUDr. Mucha nebude ve čtvrtek 17. a v pátek 18.září ordinovat. Zastupuje, pouze v akutních případech, MUDr. Herůdková ve Velkých Bílovicích. Ve čtvrtek od 8:00 do 10:00 hodin, v pátek od 12:00 do 14:00 hodin

MUDr. Krejčí nebude v úterý 15. září ordinovat, v akutních případech zastupuje MUDr. Palaj.

Rodiny Binková a Hubáčková děkují všem příbuzným, přátelům a známým, kteří doprovodili na poslední cestě zesnulého pana Jaroslava Binka a děkují za projevy soustrasti a květinové dary.

Rodina Lucová děkuje všem příbuzným, přátelům a známým, kteří doprovodili na poslední cestě zesnulou paní Annu Lucovou a děkují za projevy soustrasti a květinové dary.