fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení 25 09

Hlášení 25 09Datum konání:
25.9.2020

Vážení občané, v těchto dnech Vám budou doručeny hlasovací lístky pro volby do Zastupitelstev krajů, které se budou konat ve dnech 02. a 03.10.2020.

 V úterý 29.9. bude v naší obci provedena deratizace kanalizačního potrubí. V případě nepříznivého počasí se akce posouvá.

 FRUTA Podivín, a. s.   přijme do třísměnného provozu výroby:  -  dělníky/dělnice na sezónu zpracování jablek  -  pracovníky na obsluhu automatizovaných strojů a zařízení   -  směnového mistra. Dále přijmou účetní-pokladní jako zástup za rodičovskou dovolenou.  Blíže informovat se můžete na telefonu 725 088 802 nebo osobně  na personálním oddělení vždy od pondělí do pátku od 6 do 14 hodin. Zájemci mohou zasílat své životopisy  na e-mail: radomira.fiedorova@orkla.cz  nebo je doručit  na adresu FRUTA Podivín, a.s., Rybáře 157/40, 691 45 Podivín.  

Drůbežárna Prace bude v sobotu 26.9. ve 13:15 hod. prodávat mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová káčata, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kůže - cena 5 Kč/ks.

 Oznamujeme občanům, že v tomto týdnu začala probíhat výstavba optické přístupové sítě konkrétně fáze č.1 navrtání přípojek do domů. V rámci výstavby jsou přípojky zřizovány zdarma. Po síti bude možné odebírat internet i televizi. Začíná se na ulicích Bílovská, Záhumní, Na Járku, U Školky. V případě dotazů či žádostí na domluvení navrtání přípojky, prosím, kontaktujte telefonní číslo 733 735 992. Optickou síť bude po dokončení provozovat firma Internet4you z Podivína.

 Rodina Střelcová děkuje všem příbuzným, přátelům a známým, kteří doprovodili na poslední cestě zesnulou paní  Boženu Střelcovou, děkují za projevy soustrasti a květinové dary.