fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení 07 10

Hlášení 07 10Datum konání:
7.10.2020

Od pondělí 12. 10. do 20. 10. 2020 budou prováděny odečty všech vodoměrů v domech, bytech a sklepích. Vzhledem k  situaci s COVID 19 Vás žádáme o vyvěšení stavu Vašich vodoměrů na viditelném místě na domě. V případě, že nebudou stavy vyvěšené, bude Vám vhozen lístek do schránky, kde budete mít další informace o způsobu nahlášení. Naši zaměstnanci nebudou vcházet do Vašich domácností. Děkujeme za pochopení – společnost V-AQUARIUS-B, spol. s r. o.

 Obec Moravský Žižkov přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na údržbu a úklid obce. Požadavky na uchazeče:

– řidičský průkaz skupiny B, T (řidičský průkaz skupiny C výhodou)

– aktivní přístup k řešení údržby obecního majetku, samostatnost, pružnost, vstřícnost, spolehlivost

– znalost práce se zahradnickými a zemědělskými či zemními stroji výhodou (křovinořez, traktor, sekačka)

– praxe v oboru údržby, elektro či opravárenství výhodou

– nástup možný ihned po výběru nejvhodnějšího uchazeče

Své přihlášky spolu s životopisem doručte na obecní úřad osobně, e-mailem obec@moravskyzizkov.cz  anebo poštou na adresu Obec Moravský Žižkov, Za školou 555, 691 01 Moravský Žižkov do 15.10.2020

 V zahradnictví Ing.Košťála ve Velkých Bílovicích se bude prodávat krouhané zelí –  v pátek 9. a 16.října. Krouhání proběhne od 8.30 do 16.30 hod., cena krouhanky 15 Kč/ kg. Zároveň se bude prodávat i paprika a jiná zelenina. Bližší informace na tel.: 777595962

 V naší obci pokračuje výstavba optické přístupové sítě, konkrétně navrtávání přípojek do domů. V rámci výstavby jsou přípojky zřizovány zdarma. Po síti bude možné odebírat internet i televizi. Práce pokračují na ulicích Břeclavská, Benátky, U Sklepů, Za Kostelem, Krátká. V případě dotazů či žádostí na domluvení navrtání přípojky, prosím, kontaktujte telefonní číslo 733 735 992. Optickou síť bude po dokončení provozovat firma Internet4you z Podivína.

Do naší obce přijede firma  Jaroslav Doležal -  kamenické práce a renovace hrobů a nabízí tyto služby: -Žulové pomníky, obruby a zákrytové desky z kvalitní kameniny-čištění terasových náhrobků, soklů a obrub-leštění terasových obrub-opravy základů, zpevnění rozjetých obrub-sekání a obnova nápisů (zlato, stříbro, černá a běloba)-kameninové a nerezové doplňky (lampy, vázy, mísy a vitríny). Zájemci se mohou dostavit před místní hřbitov v sobotu 10.10.2020 od 13:00 - 13:30 hodin.  

Oznamujeme Vám smutnou zprávu, že nás navždy opustila naše spoluobčanka paní Anna Osičková.  Pozůstalým vyslovujeme hlubokou soustrast.
Pohřeb zesnulé se koná v sobotu 10. října 2020 ve 14:00 hodin ze hřbitovní kaple v Moravském Žižkově.