fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení 09 10

Hlášení 09 10Datum konání:
9.10.2020

Od pondělí 12. 10. do 20. 10. 2020 budou prováděny odečty všech vodoměrů v domech, bytech a sklepích. Vzhledem k  situaci s COVID 19 Vás žádáme o vyvěšení stavu Vašich vodoměrů na viditelném místě na domě. V případě, že nebudou stavy vyvěšené, bude Vám vhozen lístek do schránky, kde budete mít další informace o způsobu nahlášení. Naši zaměstnanci nebudou vcházet do Vašich domácností. Děkujeme za pochopení – společnost V-AQUARIUS-B, spol. s r. o.

 

Obec Moravský Žižkov přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na údržbu a úklid obce. Požadavky na uchazeče:

– řidičský průkaz skupiny B, T (řidičský průkaz skupiny C výhodou)

– aktivní přístup k řešení údržby obecního majetku, samostatnost, pružnost, vstřícnost, spolehlivost

– znalost práce se zahradnickými a zemědělskými či zemními stroji výhodou (křovinořez, traktor, sekačka)

– praxe v oboru údržby, elektro či opravárenství výhodou

– nástup možný ihned po výběru nejvhodnějšího uchazeče

Své přihlášky spolu s životopisem doručte na obecní úřad osobně, e-mailem obec@moravskyzizkov.cz  anebo poštou na adresu Obec Moravský Žižkov, Za školou 555, 691 01 Moravský Žižkov do 15.10.2020

 

V naší obci pokračuje výstavba optické přístupové sítě, konkrétně navrtávání přípojek do domů. V rámci výstavby jsou přípojky zřizovány zdarma. Po síti bude možné odebírat internet i televizi. Práce pokračují na ulicích Břeclavská, Benátky, U Sklepů, Za Kostelem, Krátká. V případě dotazů či žádostí na domluvení navrtání přípojky, prosím, kontaktujte telefonní číslo 733 735 992. Optickou síť bude po dokončení provozovat firma Internet4you z Podivína.