fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení 12 10

Hlášení 12 10



Datum konání:
12.10.2020

Na základě usnesení vlády z 8. října budou od pondělí 12. října na obecním úřadě úřední hodiny pro veřejnost pouze v PONDĚLÍ a ve STŘEDU od 12.00 do 17.00 hod. Doporučujeme v maximální možné míře využívat e-mailovou a telefonní komunikaci.

 

Obec Moravský Žižkov přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na údržbu a úklid obce. Požadavky na uchazeče:

– řidičský průkaz skupiny B, T (řidičský průkaz skupiny C výhodou)

– aktivní přístup k řešení údržby obecního majetku, samostatnost, pružnost, vstřícnost, spolehlivost

– znalost práce se zahradnickými a zemědělskými či zemními stroji výhodou (křovinořez, traktor, sekačka)

– praxe v oboru údržby, elektro či opravárenství výhodou

– nástup možný ihned po výběru nejvhodnějšího uchazeče

Své přihlášky spolu s životopisem doručte na obecní úřad osobně, e-mailem obec@moravskyzizkov.cz  anebo poštou na adresu Obec Moravský Žižkov, Za školou 555, 691 01 Moravský Žižkov do 15.10.2020

 

Vážení občané,

od dnešního dne do 20. 10. 2020 budou prováděny odečty všech vodoměrů v domech, bytech a sklepích. Vzhledem k  situaci s COVID 19 Vás žádáme o vyvěšení stavu Vašich vodoměrů na viditelném místě na domě. V případě, že nebudou stavy vyvěšené, bude Vám vhozen lístek do schránky, kde budete mít další informace o způsobu nahlášení. Naši zaměstnanci nebudou vcházet do Vašich domácností. Děkujeme za pochopení – společnost V-AQUARIUS-B, spol. s r. o.

 

Prodejce z Hradiště bude zítra ve 14:30 – 14:45 hod. prodávat v naší obci čerstvá vejce za 2,- a 3,20 Kč, brambory a cibuli na uskladnění, česnek,  med, mák

Rodina Osičková děkuje všem příbuzným, přátelům a známým, kteří doprovodili na poslední cestě zesnulou paní  Annu Osičkovou a děkují za projevy soustrasti a květinové dary.

 

Oznamujeme Vám smutnou zprávu, že nás navždy opustila naše spoluobčanka paní Anna Konečná.  Pozůstalým vyslovujeme hlubokou soustrast.
Pohřeb zesnulé se koná ve středu 14. října 2020 ve 14:30 hodin ze smuteční obřadní síně v Moravském Žižkově.