fultext

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hlášení

HlášeníDatum konání:
16.4.2021

Základní škola T. G. Masaryka v Moravském Žižkově oznamuje, že od 12. 4. do 25. 4. 2021 probíhá zápis dětí, které v září 2021 zahájí školní docházku.  Bližší informace jsou zveřejněny na webových stránkách školy www.zsmzizkov.cz.

 

Firma JUKKA bude v sobotu 17. dubna 2021 v 10.15 - 11.00 hodin prodávat na parkovišti u pošty stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky keřové a stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky,   stálozelené magnólie, převislé vrby, převislé moruše, sazenice jahod  a jiné.  Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

 

Drůbežárna Prace bude v sobotu 17. 4. 2021 ve 13:15 hodin prodávat kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová káčata, husokačeny Mulard, housata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kůže 10 Kč/ks.

 

Lékárna Velké Bílovice oznamuje, že  začíná akce s přípravky firmy  SEBAMED. Je to kvalitní německá hypoalergenní kosmetika pro děti i dospělé. Zahrnuje pleťové krémy, mléka, mycí emulze, šampony, masti na ruce i chodidla, kosmetiku na akné. Vše je s 50 % slevou. Akce potrvá do poloviny května nebo vyprodání zásob.